Цитата дня

Чим більше у мене справ, тим більше я встигаю. Майкл Фарадей

среда, 19 сентября 2018 г.

Про безкоштовне навчання та ресурси STEM-навчання

Програма Академій Cisco запрошує педагогів інформатики закладів освіти, викладачів комп'ютерних дисциплін коледжів та закладів ПТО на серію воркшопів з Packet Tracer, симулятора ІоТ.
Онлайн-заняття за розділами нового курсу «Вступ до Packet Tracer», проводять викладачі Запорізької державної інженерної академії та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Навчання та подальша підтримка в процесі викладання безкоштовні.
Онлайн-заходи триватимуть з 24 вересня по 12 жовтня 2018 року. Успішні слухачі отримають сертифікат учасника із зазначенням годин.
Учасники, які виявлять бажання провести апробацію курсу «Вступ до Packet Tracer» зі своїми учнями, отримають права інструктора Академії Cisco в діючих Академіях організаторів, та отримають ліцензію на симулятор Packet Tracer для комп'ютерного класу.
Реєстрація на серію воркшопів за посиланням:

вторник, 18 сентября 2018 г.

КОНКУРС «КРАЩИЙ STEM-УРОК»

ЗАПРОШУЄМО ВЧИТЕЛІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩИЙ STEM-УРОК»
Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Фонд ООН у галузі народонаселення, Міністерство освіти і науки України проводить конкурс «Кращий STEM*-урок». Партнери – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» і Громадська спілка «СТЕМ КОАЛІЦІЯ»

Конкурс проводиться серед педагогічних працівників закладів освіти: загальної середньої, позашкільної, спеціалізованої та професійної (професійно-технічної). Педагогічні працівники подають на конкурс авторські творчі роботи – розробки/кейси уроків/занять. Переможці Конкурсу отримують грошові призи.
Для участі в Конкурсі Учаснику необхідно з 27 серпня 2018 року до 10 жовтня 2018 року надіслати на електронну адресу Організаційного комітету: stem@csr-ukraine.org заявку (анкету учасника та конкурсну роботу).
Положення про конкурс тут

пятница, 14 сентября 2018 г.

Готуємось до олімпіади!

Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок». Участь безкоштовна! 
Про Всеукраїнську олімпіаду «На Урок»
  • Зручний онлайн-формат. Кожен учасник розв’язує завдання у своєму кабінеті на сайті
  • Цікаві інтерактивні завдання за шкільною програмою
  • Відкриті результати. Учасники бачать результати та слідкують за рейтингом в своїх кабінетах на сайті
  • Нагороди вчителям та учням. Вже готуємо дипломи, сертифікати, свідоцтва та подяки
Не зволікайте, зареєструватися можна до 30 вересня.

четверг, 30 августа 2018 г.

Серпневе засідання

30 серпня на базі ЕЗОШ №2 відбулося перще засідання вчителів хімії. На ньому були розглянуті особливості викладання хімії в 2018-2019 навчальному році та сплановані псновні напрямки роботи: знайомство з інклюзивним навчанням, аналіз реалізації діяльнісного підходу через використання іноваційних технологій, впровадження STEAM-освіти.

среда, 16 мая 2018 г.

Опитування



10 травня 2018 року розпочинається масштабне онлайн-опитування, присвячене темі підвищення кваліфікації й сертифікації педагогів. 


Веб-сторінка ініціативи: www.edcamp.org.ua/teachandlearn.
Посилання на опитувальник: http://bit.ly/edcampteachandlearn.


Наскільки добре вчителі й учительки підготовлені до різноманітних викликів сучасної школи? Якою мірою оцінювання і зворотний зв’язок можуть підтримати якісне викладання та ефективний професійний розвиток педагогів? Що потрібно адміністрації закладів освіти, щоб покращити школи й учнівські досягнення?
Як органи влади та інші стейкхолдери освіти можуть бути впевнені, що ресурси, які вкладаються у підвищення вчительської кваліфікації, спрацюють? У багатьох країнах – незалежно від успішності освітньої системи – постають ці запитання.
Такі виклики не оминають і Україну: в освітньому просторі реалізується кілька напрямів реформування, і один із них – зміни у сфері підвищення кваліфікації.

понедельник, 23 апреля 2018 г.

Опитування

Картинки по запросу опитування

Шановний(а) колего!
Ми розпочинаємо роботу з Національною освітньою е-платформою, тому нам важлива ваша думка щодо її функціональності та наповненості. Пропонуємо вам взяти участь в анонімному опитуванні, результати якого допоможуть нам побачити ваші пропозиції та спрямувати подальшу роботу.
Дякуємо за участь!

Опитування щодо функціоналу і електронного контенту Національної освітньої е-платформи

пятница, 20 апреля 2018 г.

пятница, 13 апреля 2018 г.

Запрошення до участі в конференції



Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи», яка відбудеться
14 - 21 травня 2018 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
            Мета конференції: об'єднання зусиль учених та практиків різних регіонів і країн щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи неперервної освіти.
            До участі запрошуються: науковці, викладачі, методисти обласних інститутів післядипломної освіти, працівники районних (міських) методичних кабінетів, керівники навчальних закладів, учителі, працівники психологічної служби системи освіти, інші зацікавлені особи.
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1.      Ціннісні домінанти педагогічної освіти впродовж життя
1.1.            Неперервна професійна освіта як чинник самореалізації сучасного педагога.
1.2.            Міжнародні порівняльні дослідження як інструмент оцінки якості освіти.
1.3.            Багатомовна освіта: європейський досвід в українських реаліях.
1.4.            Шкільна мовно-літературна освіта в дигітальному вимірі.
1.5.            Інтеграція навчального процесу як умова забезпечення якості освіти.

понедельник, 26 февраля 2018 г.

У ногу з часом, або 4 дієві способи пожвавити свій урок!


Спосіб 1. Створіть позитивний настрій на уроці, візуалізувавши інформацію!Спосіб 2. Змініть статичні презентації на «живі»!Спосіб 3. Залучіть до процесу навчання чат-ботів!Спосіб 4. Продемонструйте мультфільм дидактичного змісту!

Не знаєте, як усе це реалізувати? Навчимо!
Приєднуйтеся! 

пятница, 23 февраля 2018 г.

Засідання методичного об’єднання

21 лютого відбулося чергове засідання методичного обєднання вчителів хімії.

 

Тема: Творчість вчителя і учня -  запорука успіху 


 
В ході засідання Ковбаса Т.В., учитель хімії ЕНВК №1,  провела  семінар – практикум з теми «Розв’язування розрахункових задач – один із факторів формування продуктивної творчої діяльності учнів».
    Члени ММО взяли участь у круглому столі з питання: «Творчий підхід до організаціі поточного та тематичного обліку знань» (модератор Давиденко О.В., учитель хімії ЕЗОШ №2),
     Про використання методу проектів на уроках хімії доповіла учитель ЕЗОШ №7 Чикалова В.В. Дмитренко Л.А., методист НМЦ,  надала методичні рекомендації щодо оцінювання проектів на уроках хімії. Вона охарактеризувала активність педагогів ММО на ЗапоВікі як низьку, запропонувала шляхи її підвищення.